• Detail firmy

David Malát

Základní popis

Prodej kancelářských potřeb a vybavení, úklidových prostředků a občerstvení. Nabídka papíru, obálek, etiket, tiskopisů, bloků a sešitů.

Adresa

Sokolovská 101/101B
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48101419
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  3

Výrobky, činnosti

Kancelářské potřeby a zařízení

Prodej kancelářských potřeb a vybavení, úklidových prostředků a občerstvení. Nabídka papíru, obálek, etiket, tiskopisů, bloků a sešitů. Prodáváme pořadače, obaly, desky, vizitkáře, rychlovazače, lepidla i pásky, korekty, psací potřeby.....

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 635 288
E-mail: obchod@kancel-potreby.cz
WWW: www.kancel-potreby.cz

Kontaktní osoba

David Malát - Majitel

Mobil: +420 775 635 288
Další firmy v oboru

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

REALEX International, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na dodávky vybavení obchodů včetně spotřebního materiálu a kancelářských potřeb, elektronických vah, pokladen, etiketovacích kleští a mnoho dalšího.

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.