• Detail firmy

David Lukeš

Základní popis

Provádíme veškeré zemní práce, údržbu komunikací, stavební práce, sanace a izolace zdiva, zemědělskou činnost. Pokládáme zámkovou dlažbu.

Adresa

Ejpovice 161
337 01 Ejpovice

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43297412

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

E-mail: dav.lukes70@gmail.com
WWW: www.davidlukes.cz

Kontaktní osoba

David Lukeš - Majitel

Mobil: +420 602 893 299

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.

FABIÁN, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky a montáž stínící techniky. Instalujeme žaluzie, markýzy, rolety, zajišťujeme opravy žaluzií a realizujeme zastínění střešních oken Velux či zasklívaní lodžií. Nabízíme rovněž služby hodinového manžela. Dlouholetá praxe v oboru je zárukou kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat!

PLZEŇSKÝ IKUS s.r.o.

Činnost naší firmy, působící v Plzni, je zaměřena na rekonstrukce koupelen a bytových jader. Dále poskytujeme služby v oblasti topení - voda - plyn - kanalizace - odpady. Zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce. Jsme malou firmou, která si zakládá na profesionalitě a spokojenosti svých zákazníků. Obraťte se na nás a my už se postaráme o to, aby Vaše domácnost byla plně funkční.