• Detail firmy

David Liška

Základní popis

Provozujeme autoservis. Provádíme mechanické i karosářské opravy, lakování, služby pneuservisu, nástřiky spodků a dutin vozidla i leštění světel.

Adresa

Řenče 90
323 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72010045
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis, pneuservis

Provozujeme autoservis. Provádíme mechanické i karosářské opravy, lakování, služby pneuservisu, nástřiky spodků a dutin vozidla i leštění světel. Zajišťujeme ekologické likvidace starých pneumatik i přípravy vozů na STK včetně emisí.

Kontaktní údaje

E-mail: autoserviskl@seznam.cz
WWW: www.autoserviskl.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kučera - Majitel

Mobil: +420 720 152 641

David Liška - Majitel

Další firmy v oboru

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Václav Kašpar - Autokarosářství

Zajišťujeme autoklempířské a karosářské práce. Provádíme rovnání rámů, opravy karoserií motorových vozidel i kompletní rekonstrukce karoserií.

Milan Pangerl - LPG Plzeň

Naše firma zajišťuje přestavby vozidel na LPG v Plzni. Realizujeme montáže kvalitních a ověřených zařízení LPG pro veškeré typy benzínových vozidel. Služby poskytujeme včetně servisu, revizí a výměny LPG nádrží. Provádíme také běžné opravy automobilů, měníme olej, brzdy atd. Dodáváme náhradní díly za výhodné ceny. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací včetně ceníku přestaveb.