• Detail firmy

David Labík

Základní popis

Pokládáme lité průmyslové podlahy pro vysokou zátěž a namáhavost, vhodné pro sklady, dílny, rampy, výrobní prostory a schody. Naše podlahy jsou vhodné do prostorů s rizikem úniku olejnatých a jiných znečišťujících látek.

Adresa

17. listopadu 199
549 41 Lhota za Červeným Kostelcem

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62023802

Výrobky, činnosti

Průmyslové podlahy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 724 909 699
Mobil: +420 775 372 225
E-mail: Klestitel3@email.cz
E-mail: martin.klesal@seznam.cz
WWW: www.labik-podlahy.cz

Kontaktní osoba

David Labík - Majitel

Mobil: +420 608 031 292
E-mail: martin.klesal@seznam.cz
Další firmy v oboru

VĚRA NIŽNÍKOVÁ - NIMPEX

Zabýváme se prodejem gumových výrobků. Dodáváme gumové rohože, nesmekavé rohože do sprch a van, zahřívací lahve, ochranné pracovní gumové rukavice a mnoho dalšího.

ROYAL TECH, s.r.o.

Royaltech s.r.o. - specializujeme se na sportovní podlahy, sportovní povrchy, podlahy v tělocvičně a rekonstrukce sportovních podlah. Nabízíme sportovní podlahy dřevěné, sportovní podlahy umělé(Conipur HG) i sportovní podlahy kombinované.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.