• Detail firmy

David Krčmář

Základní popis

Dodávky plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, rolet, žaluzií, markýz, sítí proti hmyzu, mříží, garážových vrat, vjezdových bran a pohonů

Adresa

Pivovarská 3157
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60251751
  • Služby

Výrobky, činnosti

dveře okna

Dodávky plastových, dřevěných a hliníkových oken a dveří, rolet, žaluzií, markýz, sítí proti hmyzu, mříží, garážových vrat, vjezdových bran a pohonů

Kontaktní osoba

David Krčmář - Majitel

Telefon: 800 555 339
Mobil: 736 764 713
E-mail: ceskalipa@vorlicek-plast.cz
WWW: www.vorlicek-plast.cz
Další firmy v oboru

Daniel Mazurkiewicz

Zabýváme se dodávkou oken, dveří, parapetů a stínící techniky od různých výrobců. Zajišťujeme komplexní služby - zaměření, předběžnou kalkulaci, dodávku zboží, odbornou montáž i následný servis. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z Libereckého kraje a širšího okolí.

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.