• Detail firmy

David Kout

Základní popis

Zabýváme se pronájmem party stanů, svatebních stanů včetně instalace a dopravy.

Adresa

Dolní Kamenice 26
273 24 Chržín

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76650081
DIČ:  CZ8010032767
Rok založení:  2008
Počet zaměstnanců:  2
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pronájem stanů

Kontaktní údaje

E-mail: info@partystan-rent.cz
WWW: www.partystan-rent.cz

Kontaktní osoba

David Kout - Majitel

Mobil: +420 774 719 900
E-mail: info@partystan-rent.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Votava - plošiny

Zajišťujeme pronájem vysokozdvižných a montážních plošin. Provádíme výškové a elektroinstalační práce. Součástí poskytovaných služeb je rovněž výstavba a údržba veřejného osvětlení. Na našich webových stránkách naleznete veškeré technické údaje plošin a ceník pronájmu plošin. Při dlouhodobých pronájmech nabízíme slevy. Neváhejte nás kontaktovat!

J.K. ARET s.r.o.

Naše společnost nabízí pronájem skladových prostor v Kladně. K dispozici máme temperované, nezateplené sklady i hlídané oplocené venkovní prostory. Všechny nabízené prostory se nacházejí v uzavřeném areálu s ostrahou, která je zahrnuta do ceny pronájmu. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.