• Detail firmy

David Klečák

Základní popis

Provádíme výstavby a rekonstrukce rodinných domů i základových desek. Nabízíme sádrokartonářské, zemní a výkopové práce i pokládky dlažeb.

Adresa

Nad Parkem 751
285 04 Uhlířské Janovice

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64173046

Výrobky, činnosti

Provádíme výstavby a rekonstrukce rodinných domů..

Provádíme výstavby a rekonstrukce rodinných domů i základových desek. Nabízíme sádrokartonářské, zemní a výkopové práce i pokládky dlažeb.

Kontaktní údaje

Mobil: 604 628 078
E-mail: klecakdavid@seznam.cz

Kontaktní osoba

David Klečák - Majitel

Mobil: 777 328 362

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.