• Detail firmy

David Kislinger

Základní popis

Společnost nabízí obkladačské práce, elektroinstalační a vodoinstalační práce. Dále je nabídka nivelace podlah, vyrovnání kritických podkladů, podkladů ze dřeva a montážních desek, broušení betonu, rekontrukce bytových jader, atd...

Adresa

Husova 472
664 01 Bílovice nad Svitavou

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66581516
DIČ:  CZ7710084360
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- obkladačské práce rodinných domů, nivelace podlah, vyrovnání kritických podkladů, podkladů ze dřeva a montážních desek, broušení betonu, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 789 720
E-mail: david.kislinger@seznam.cz
WWW: dkstav.cz

Kontaktní osoba

David Kislinger - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.