• Detail firmy

David Kejmar

Základní popis

Kuchyňské studio. Výroba a prodej kuchyní a vestavných skříní na míru dle Vašich představ. Kuchyně dodáváme v provedení lamino, folie, lak, dýha, ková

Adresa

Pod Hájem 673
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45893047
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kuchyňské studio. Výroba a prodej kuchyní.

Kuchyňské studio. Výroba a prodej kuchyní a vestavných skříní na míru dle Vašich představ. Kuchyně dodáváme v provedení lamino, folie, lak, dýha, kování Blum. Spotřebiče Baumatic, Electrolux. Plovoucí podlahy laminátové a dřevěné Terhurne.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 724 542
E-mail: kuchyne@rebys.cz
WWW: www.rebys.cz

Kontaktní osoba

David Kejmar - Majitel

Mobil: +420 603 531 842
Další firmy v oboru

LERMO plus s.r.o.

Nabízíme zakázkovou a sériovou výrobu bytového nábytku. Vyrábíme a dodáváme skříně, postele, ložnice, konferenční stolky, komody, kuchyně, sektorový nábytek, knihovny, jídelní stoly, TV stolky, CD + DVD stojany, kuchyňské linky.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.