• Detail firmy

David Kejda

Základní popis

Výroba nábytku na míru ze dřeva i laminace. Nabízíme dveře, kuchyně, kancelářský nábytek, pergoly, altány, schody a zahradní nábytek.

Adresa

Tř. 5. května 457
289 11 Pečky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88743012

Výrobky, činnosti

Truhlářství a stolařství

Kontaktní údaje

E-mail: vasetruhlarna@seznam.cz
WWW: www.vasetruhlarna.com

Kontaktní osoba

David Kejda - Jednatel

Mobil: +420 721 505 745
Další firmy v oboru

Zakázkové truhlářství FMtech Milan Fišnar

Vyrábíme nábytek na míru včetně výrobků z masivu. Realizujeme bytové i komerční interiéry, zpracováváme umělý kámen, na zakázku Vám vyrobíme jakoukoliv kuchyňskou linku, vybavení do obývacího pokoje, dětského pokoje i ložnice. Vyrábíme koupelnový nábytek a úložné prostory na míru. Vaše spokojenost je naší prioritou.

Družstvo truhlářů v Praze - Karlíně

Specializujeme se na truhlářskou zakázkovou výrobu. Zhotovujeme kuchyně na zakázku, vestavěné skříně, nábytek na zakázku, dřevěná schodiště, klasické i atypické vchodové a interiérové dveře, zahradní dřevostavby, kancelářský nábytek, nábytek pro hotely a prodejny, výroba zábradlí a mnoho dalšího.

Marcel Hanč

Zabýváme se výrobou nového interiérového a exteriérového nábytku na zakázku. Vyrábíme eurookna, vchodové a interiérové dveře, schody, schodiště, zábradlí, nábytek do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje, kuchyňské linky, vestavěné skříně a mnoho dalšího.