• Detail firmy

David Kazda

Základní popis

Zahradnické služby pro Prahu a okolí.

Adresa

Radějovice 414
251 68 Radějovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02817101
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zahradnické práce

Poskytujeme veškeré zahradnické služby pro Prahu a okolí. Naše služby zahrnují realizace zahrad, údržbu zahrad, péči o dřeviny a další služby spojené s prací na zahradě. Vice informací o nabídce služeb naleznete na našich webových stránkách.

Kontaktní údaje

E-mail: zahradykazda@seznam.cz
WWW: www.zahradykazda.cz

Kontaktní osoba

David Kazda - Majitel

Mobil: +420 721 003 969
E-mail: zahradykazda@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SMAŽIL MARTIN

Zajišťujeme zahradnické práce. Nabízíme provedení arboretických prací, sekání trávy a křovin, terénních prací, realizace závlahového systému či postřiku proti plevelu.

Lenka Horňáková

Zhotovíme vazbu květin dle Vašich přání a požadavků, aranžujeme květiny pro ženy, pro muže i pro děti. Vytváříme květinové dekorace na stůl, dveře i dekorace celých interiérů. Nabízíme široký výběr hrnkových květin, smuteční a svatební kytice. V nabídce máme i sezónní zboží - adventní věnce, vánoční a velikonoční výzdobu. Zabalíme dárky a dárkové koše a nově Vám květiny i dovezeme.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.