• Detail firmy

David Kaňka

Základní popis

Výroba razítek a prodej razítek. Prodáváme razítka Colop a razítka Trodat. Nabízíme rozvoz razítek po Praze za 47 Kč. Nabízíme široký výběr razítek.

Adresa

Bohuslava ze Švamberka 1285/1
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01615360

Výrobky, činnosti

Razítka

Prodáváme samobarvicí razítka Colop a samobarvicí razítka Trodat, dřevěná razítka i reliéfní razítka. Můžete si objednat razítka všech typů a velikostí. V našem sortimentu jsou textová razítka, datumová razítka i číslovací razítka.

Kontaktní osoba

David Kaňka - Majitel

Mobil: +420 737 278 989
E-mail: prodej-razitek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Jarmila SEQUENSOVÁ

Poskytujeme služby knihařství - expresní vazba diplomových prací, knihařské výrobky z kůže, plátna a papíru, pasparty obrazů a fotografií, černobílé kopírování A4 a A5, šití knih, realizace kroužkové vazby, zarámování obrazů, realizace umělecké knižní vazby, vazbu knih do kůže a mnoho dalšího.