• Detail firmy

David Jůna

Základní popis

Pronájem atrakcí, zábavní servis, pořádání akcí, nafukovací atrakce, skákací hrad, cukrová vata, dětské pořady, animační programy, balónky, dekorace.

Adresa

Hlavatého 662/17
149 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71787615

Výrobky, činnosti

Pronájem atrakcí - zábavní servis

Pronájem atrakcí, pořádání akcí, skákací hrad, nafukovací atrakce, sportovní atrakce, pouťové atrakce, cukrová vata, malování na obličej, třpytivé tetování, balónkové dekorace, animační programy, produkční činnost, nůžkové stany, maskoti, klaun.

Kontaktní údaje

E-mail: info@atrakce365.cz
WWW: www.atrakce365.cz

Kontaktní osoba

David Jůna - Majitel

Mobil: +420 604 600 603
E-mail: info@atrakce365.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.