• Detail firmy

David Jirkovský

Základní popis

Jsme instalatérskou službou propojující virálně nabídky a poptávky po celé ČR.

Adresa

Prokopa Holého 1176/23
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87330407

Výrobky, činnosti

Instalatérské služby a prodej materiálu virálně

Nabízíme služby spojené s instalatérskou činností. Materiál za zvýhodněných podmínek se spolupracujícimi partnery po celé ČR. Výhodou je propojenost nabídky a poptávky na jednom portále s následně nejlepší nabídkou a cenou objednávky materiálu.

Kontaktní údaje

E-mail: jirkovskydavid@gmail.com

Kontaktní osoba

David Jirkovský - Majitel

Mobil: +420 723 116 921
E-mail: jirkovskydavid@gmail.com
Další firmy v oboru

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.