• Detail firmy

David Janák

Základní popis

provádím veškeré zednické práce obklady,dlažby,zámkové dlažby,rekonstrukce bytů,domů,koupelen,zednické zapravení oken po montáži jsem živnostnik smluvní ceny na práci poskytuji záruku práce po celé ČR-SK

Adresa

Čajkovského 550/14
674 01 Nové Dvory

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72511338

Výrobky, činnosti

zednické práce obklady,dlažby,zámkové dlažby

Kontaktní údaje

E-mail: janak.david@centrum.cz

Kontaktní osoba

David Janák - Majitel

Mobil: +420 722 490 960
E-mail: janak.david@centrum.cz
Další firmy v oboru

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.

Dlaždičské práce Hőfer Zdeněk

Provádíme kvalitní pokládku kamenných kostek, mozaiky, kamenných odseků, kamenných ploten, zámkových dlažeb jak do sypkých materiálů tak do betonu, dále pokládku obrubníků kamenných i betonových. Ceny dohodou podle velikosti zakázky. Naše práce je naší vizitkou. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Průmyslové a Zemědělské stavby s.r.o.

Specializujeme se na provádění jeřábnických prací mobilním jeřábem GROVE s nosností 50t a zajišťujeme rovněž práce manipulátorem do 18m, a to zejména v Jihočeském kraji a na Vysočině: České Budějovice, Jindřichův Hradec, Tábor, Telč, Pelhřimov, Dačice a okolí.