• Detail firmy

David Janák

Základní popis

provádím veškeré zednické práce obklady,dlažby,zámkové dlažby,rekonstrukce bytů,domů,koupelen,zednické zapravení oken po montáži jsem živnostnik smluvní ceny na práci poskytuji záruku práce po celé ČR-SK

Adresa

Čajkovského 550/14
674 01 Nové Dvory

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72511338

Výrobky, činnosti

zednické práce obklady,dlažby,zámkové dlažby

Kontaktní údaje

E-mail: janak.david@centrum.cz

Kontaktní osoba

David Janák - Majitel

Mobil: +420 722 490 960
E-mail: janak.david@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stavební firma Javos, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky koupelen. V naší vzorkové prodejně v Počátkách nabízíme široký sortiment obkladů a dlažeb včetně ukázky plně vybavených koupelen. Rekonstruujeme koupelny a bytová jádra, realizujeme zcela nové koupelny v novostavbách.

Jaromír Láznička - Kamnářství

Naší specializací jsou krbová a kachlová kamna na zakázku. Stavíme komínová tělesa, montujeme vložky s teplovodním výměníkem, nabízíme krbové a plynové vložky. Součástí poskytovaných služeb jsou grafické návrhy topidel v 3D programu Palette cad. Jsme členem Cechu kamnářů ČR.

Dlaždičské práce Hőfer Zdeněk

Provádíme kvalitní pokládku kamenných kostek, mozaiky, kamenných odseků, kamenných ploten, zámkových dlažeb jak do sypkých materiálů tak do betonu, dále pokládku obrubníků kamenných i betonových. Ceny dohodou podle velikosti zakázky. Naše práce je naší vizitkou. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.