• Detail firmy

David Hübšt

Základní popis

NAŠE FIRMA PROVÁDÍ rekonstrukce obklady a dlažby montáž sádrokartonu montáž minerálních podhled zateplené fasády zednické práce

Adresa

Lošany 28
280 02 Lošánky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62481088

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

E-mail: david.hubst@seznam.cz
WWW: www.davidhubst.webmium.com

Kontaktní osoba

David Hübšt - Majitel

Telefon: +420 732 142 336

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.

SEDING s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce, rekonstrukce staveb a bytových jader, zateplování fasád i budov, výstavbu rodinných domů a montáže sádrokartonů.