• Detail firmy

David Hruša

Základní popis

Prodej, montáž i poradenství v oblasti osvětlovací techniky. Nabídka LED osvětlení na míru.

Adresa

Gagarinova 380
530 09 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72820331

Výrobky, činnosti

Osvětlovací technika

Prodej, montáž i poradenství v oblasti osvětlovací techniky. Nabídka LED osvětlení na míru.

Kontaktní osoba

David Hruša - Jednatel

Mobil: +420 776 885 535
Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.