• Detail firmy

David Horvát

Základní popis

Nabídka signmakingu, tisku, event servisu a tvorby www stránek. Provádíme ofsetový, malonákladový, velkoformátový tisk. Polepíme výlohy, auta.

Adresa

Spojovací 2049/20
326 00 Plzeň 26

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76370038

Výrobky, činnosti

Reklama

Kontaktní údaje

E-mail: david.horvat@reklamnizavody.cz
WWW: www.reklamnizavody.cz

Kontaktní osoba

David Horvát - Majitel

Mobil: +420 725 381 292
Další firmy v oboru

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.