• Detail firmy

David Havránek

Základní popis

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence, vymáhání pohledávek. Spolupracuji s advokátní kanceláří, exekutorem. Zpracuji daň z příjmu a silniční daň.

Adresa

Čeradická 660
190 17 Praha 9 - Vinoř

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71632913

Výrobky, činnosti

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence

Nabízím vedení účetnictví, daňové evidence, vymáhání pohledávek. Spolupracuji s advokátní kanceláří, exekutorem. Zpracuji daň z příjmu a silniční daň.

Kontaktní osoba

David Havránek - Majitel

Mobil: +420 737 281 232
E-mail: ucto@havra.cz
WWW: www.havra.cz
Další firmy v oboru

Ing. Ferenc, s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství dle Vašich individuálních potřeb. Věnujeme se také zpracování mzdové a personální agendy. Garantujeme 100% správnost vedení agendy, diskrétnost a spolehlivost.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetní a daňové agendy. Nabízíme odborné poradenství a konzultace v tomto oboru. Pro naše klienty zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a vedení mzdové agendy, zpracování veškerých druhů daňových přiznání, optimalizace daňového základu, vypracování finančních i ekonomických analýz hospodaření a dodání všech potřebných podkladů pro SSZ a ZP.