• Detail firmy

David Halfar

Základní popis

Výroba atypického a kancelářského nábytku, kuchyňských linek, vestavěných skříní, dřevěných schodišť a interiérových dveří.

Adresa

Polní 371/3
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66168708

Výrobky, činnosti

výroba atypického a kancelářského nábytku

výroba atypického a kancelářského nábytku, kuchyňských linek, vestavěných skříní, dřevěných schodišť a interiérových dveří.

Kontaktní údaje

E-mail: d.halfar@interieryhalfar.cz
WWW: www.interieryhalfar.cz

Kontaktní osoba

David Halfar - Majitel

Mobil: +420 777 216 379
Další firmy v oboru

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.