• Detail firmy

David Hájek

Základní popis

Nabídka veškerých zednických prací, pokládání obkladů a dlažeb, provádění rekonstrukcí koupelen a bytových jader. Stavba rodinných domů na klíč.

Adresa

čtvrť Padělky 407
664 11 Zbýšov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70497788

Výrobky, činnosti

Nabídka veškerých zednických prací

Kontaktní údaje

E-mail: dao007@seznam.cz
WWW: www.hajcizbysov.wz.cz

Kontaktní osoba

David Hájek - Majitel

Mobil: 775 163 786
Další firmy v oboru

ESOX, spol. s r.o.

Specializujeme se na generální dodávky v oboru pozemní a průmyslové stavitelství. Hlavní prioritou firmy je co nejvyšší spokojenost zákazníka. Snažíme se, aby se naše práce stala referencí pro dalšího klienta a důvodem pro opakující se spolupráci. Jsme tým profesionálních a zkušených lidí ve svém oboru. Námi nabízené služby neustále modernizujeme a rozvíjíme.

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.