• Detail firmy

David Gruber

Základní popis

Provádím instalace topení, vody, plynu, odpadů a centrálních vysavačů Electrolux. Nabízím zednické, bourací a obkladačské práce i rekonstrukce.

Adresa

Tachovská 1372/39
323 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75179458

Výrobky, činnosti

instalace topení, vody, plynu, odpadů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 734 745 402
E-mail: gruber.david@email.cz
WWW: www.instalaceplzen.cz
Další firmy v oboru

PLZEŇSKÝ IKUS s.r.o.

Činnost naší firmy, působící v Plzni, je zaměřena na rekonstrukce koupelen a bytových jader. Dále poskytujeme služby v oblasti topení - voda - plyn - kanalizace - odpady. Zajišťujeme veškeré instalatérské a topenářské práce. Jsme malou firmou, která si zakládá na profesionalitě a spokojenosti svých zákazníků. Obraťte se na nás a my už se postaráme o to, aby Vaše domácnost byla plně funkční.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.

Oskar Klug INSTALATÉRSTVÍ

Hlavním zaměření firmy jsou instalatérské a topenářské práce. Dále se věnujeme opravám čerpadel a kotlů na tuhá paliva. Provádíme záruční i pozáruční servis kotlů na tuhá paliva a pravidelní roční prohlídky. Zabýváme se rovněž drobnou zámečnickou výrobou.