• Detail firmy

David Fill

Základní popis

Provádíme stavby a rekonstrukce domů, bytů i nebytových prostor. Dále nabízíme sádrokartonářské práce, štuky, obklady a dlažby. Bourací a zemní práce.

Adresa

Družstevní 47
463 31 Horní Chrastava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76193781
DIČ:  CZ8008102564
  • Služby

Výrobky, činnosti

Štuky, obklady, dlažby, omítky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 415 508
E-mail: Fillak@centrum.cz

Kontaktní osoba

David Fill - Majitel

Mobil: +420 732 415 508
Další firmy v oboru

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

TOMI ROLL s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž stínící techniky - předokenní rolety, žaluzie, markýzy, slunolamy, sekční i rolovací vrata. Poskytujeme komplexní péči a poradenství, záruční i pozáruční servis. Každá zakázka je šitá na míru dle přání zákazníka. Disponujeme mnohaletými zkušenostmi v oboru. 100% spolehlivost, nízké ceny s ohledem na kvalitu materiálu. Zakládáme si na spokojenosti všech zákazníků.

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.