• Detail firmy

David Durdoň

Základní popis

Provádíme veškeré ruční výkopové a bourací práce s možností odvoz sutě, provádíme výkopy i bagrem. Máme zkušenosti i s většími rozsahy výkopu (KM). Kompletní úklid po dokončení výkopu.

Adresa

Šafaříkova 918
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71149341

Výrobky, činnosti

Výkopové a bourací práce.

Kontaktní údaje

E-mail: fa.durdon@seznam.cz

Kontaktní osoba

David Durdoň - Majitel

Mobil: +420 721 711 758
E-mail: fa.durdon@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tureček & Halíř - Podvrty s.r.o.

Zabýváme se prováděním prací pomocí speciální bezvýkopové technologie s vrtací soupravou Vermeer. Nabízíme řízené horizontální podvrty a svařování HDPE potrubí.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.