• Detail firmy

David Drábek

Základní popis

Provádíme veškeré sklenářské práce na dílně i mimo ni. Nabízíme lepení akvárií a terárií, výrobu zrcadel i fazetových na míru, rámování obrazů.

Adresa

Škvorecká 1933/1
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88275981

Výrobky, činnosti

Sklenářské práce, akvária,terária,rámování obrazů.

Provádíme veškeré sklenářské práce na dílně i mimo ni. Nabízíme lepení akvárií a terárií, výrobu zrcadel i fazetových na míru, rámování obrazů.

Kontaktní údaje

E-mail: jdsklo@seznam.cz
WWW: www.sklenarstvi-drabek.cz

Kontaktní osoba

David Drábek - Majitel

Mobil: +420 602 376 870
Další firmy v oboru

SKLENÁŘSTVÍ - František HLÁSEK

Zabýváme se sklenářstvím. Provádíme vrtání a broušení skel, vyrábíme zrcadla na zakázku, nábytkové sklo, zrcadlové stěny a mnoho jiného. Dodáváme kuchyňské obklady (LACOBEL), sklo pro balkony a schodiště. Realizujeme zasklívání bezpečnostního i ornamentního skla, montáž dvojskla a trojskla či zastřešení polykarbonátem. Působíme v regionu jižní Čechy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.

Keramika Z. Barták

Ruční výroba užitkové, dekorační a reklamní keramiky v přírodních odstínech. Vyrábíme džbány, konvice, misky, hrnečky, slánky, svícny a zvonečky. Vše tvoříme s láskou. Naším cílem je uspokojit každého zákazníka a zároveň splnit jakékoliv přání a zrealizovat ho. Ukážeme vám trošku tvořivosti i hravosti v podobě ručně vyráběných keramických výrobků.