• Detail firmy

David Dostál

Základní popis

Instalatér a topenář provádí montáže, rekonstrukce a údržby rozvodů vody a topení. Mimo provádění instalatérských a topenářských prací montujeme a dodáváme solární techniku, solární panely, klimatizace, vzduchotechniku a tepelná čerpadla

Adresa

Jiráskova 286
793 26 Vrbno pod Pradědem

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68187335

Výrobky, činnosti

instalatérských a topenářských prací

Kontaktní údaje

Telefon: 554 751 045
E-mail: david.dostal@seznam.cz
WWW: www.instalaterstvi-topenarstvi.eu

Kontaktní osoba

David Dostál - Jednatel

Mobil: 605 213 482
Další firmy v oboru

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

JAN CARBOL

Realizujeme dodávku a montáže rozvodů plynu, topení a vody do rodinných a bytových domů včetně objektů občanské vybavenosti. Poskytujeme revizní a servisní služby a poradenství v oboru voda - topení - plyn.