• Detail firmy

David Břicháček

Základní popis

Naše společnost se úzce specializuje na výrobu a montáž stínící a zabezpečující techniky a to především: *žaluzie (vertikální i horizontální) *garážová vrata *zastínění střešních oken *dřevěné i bambusové interiérové zastínění

Adresa

Na návsi 18
273 51 Velké Přítočno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63758270
DIČ:  CZ63758270

Výrobky, činnosti

Naše společnost se úzce specializuje na

výrobu a montáž stínící a zabezpečující techniky.

Kontaktní údaje

E-mail: objednavka@daverik.cz
WWW: www.daverik.cz

Kontaktní osoba

Michaela Břicháčková - Jednatel

E-mail: info@daverik.cz

David Břicháček - Jednatel

Mobil: 603 811 118
Další firmy v oboru

DALION s.r.o.

Naše společnost dodává a montuje vrata, brány, mříže. Nabízíme vrata sekční, rolovací, výklopná, dvoukřídlá; brány otočné, posuvné, s pojezdem; rolovací mříže aj. Poskytujeme kompletní služby, a to od výroby a realizace, až po záruční i pozáruční servis. Naše služby zahrnují i dodání veškerého příslušenství ke garážovým a vstupním systémům. Poradenství je samozřejmostí. Neváhejte nás kontaktovat!

Jaroslav Kindl

Nabízíme služby v oblasti zámečnictví a kovovýroby. Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, regálů, mříží, poklopů, rámů, vrat i s pojezdem, bran, plotů, zábradlí, skleníků a mnoho dalšího. Přijímáme objednávky do 1000 ks.

Karel Svoboda

Nabízíme stavebně interiérovými produkty. Dodáváme interiérové dveře, kování, pouzdra, zárubně, zábradlí a dřevěné či vinylové podlahy. Poskytujeme odborné poradenství a individuální přístup.