• Detail firmy

David Boroš

Základní popis

Nabízíme suché stavebnictví a kompletní služby v oboru suché stavby. Provádíme montáž sádrokartonů, půdní vestavby, sádrokartonové příčky, minerální podhledy a předsazené stěny ze sádrokartonu.

Adresa

Kořenný 81
384 43 Strážný

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60099135

Výrobky, činnosti

Sádrokartonové příčky

Kontaktní údaje

E-mail: sadros@sadros.cz
WWW: www.sadros.cz

Kontaktní osoba

David Boroš - Majitel

Mobil: +420 608 075 202
Další firmy v oboru

ZVŠ Stavitelství Třeboň s.r.o

Zajišťujeme stavební práce v Jihočeském kraji. Realizujeme stavby na klíč, hrubé stavby, základové desky, rekonstrukce staveb, zateplování objektů, demolice, vodovody a kanalizace včetně přípojek a mnoho dalšího. Provádíme zemní a výkopové práce, opravujeme chodníky, komunikace. Disponujeme vlastní hutnící technikou, stavební mechanizací a trubkovým i fasádním lešením. Jsme profesionálové v oboru.

Blahoušek stavební s.r.o.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Postavíme dům dle Vašich přání a představ, obložíme koupelnu či kuchyň, položíme dlažbu, opravíme fasády, provedeme sádrokartonové práce a mnoho dalších. Na veškeré práce používáme pouze nejkvalitnější dostupný materiál a děláme vše pro spokojenost zákazníka.

BIPLAST s. r. o.

Zaměřujeme se na plastovou výrobu a montáž z termoplastických hmot a z hydroizolačních fólií. Nabízíme plastové a fóliové bazény, kruhové septiky a žumpy, plastové nádrže a nádoby, nádrže pro potravinářský průmysl, sondy pro odvětrávání skládek, izolace plochých střech, izolace balkónů a teras apod. Jsme schopni zhotovit žumpy i septiky na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.