• Detail firmy

David BLAŽENEC

Základní popis

Výroba malospotřebitelského toaletního papíru a průmyslových rolí JUMBO, dále vyrábíme papírové ručníky do zásobníků hygienického materiálu

Adresa

Vrchy 73
742 45 Fulnek

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63051745
DIČ:  CZ6907145597
Rok založení:  2008
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba toaletního papíru

Výroba malospotřebitelského toaletního papíru a průmyslových rolí JUMBO, dále vyrábíme papírové ručníky do zásobníků hygienického materiálu

Kontaktní údaje

Mobil: 731 176 176
E-mail: davidblazenec@seznam.cz
WWW: www.dabl.cz
Další firmy v oboru

H&L prodej

Zaměřujeme se na prodej kvalitních moravských vín z Vinařství B/V. Moravská vína dodáváme do hotelů, restaurací, na svatby, oslavy či plesy. Rovněž zajišťujeme dárkové sady pro obchodní partnery a zaměstnance. Ty mohou obsahovat různé druhy moravských vín, dárkové skleničky apod. Jsme dodavatelem hygienického programu - toaletní papír dvouvrstvý z recyklátu i celulózy.

VULKAN - Medical, a.s.

Naše akciová společnost dodává zdravotnický materiál značky DONA. Snažíme vyjít vstříc i těm, kteří nemohou pracovat v latexu a rozšířili jsme portfolium o výrobky z vinylu, syntetického latexu, polymerovaného latexu a dalších antialergických materiálů.

Velkoobchod Vítovec s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej kancelářských potřeb, obalového materiálu, drogerie, úklidových prostředků, pracovních ochranných pomůcek, výtvarných a školních potřeb.