• Detail firmy

David Beran

Základní popis

Montáže světelných a nesvětelných reklam. Opravy světelných a nesvětelných reklam. Demontáže a recyklace reklam. Výměny stávajících světelných zdrojů za Led. úsporné zdroje světla.

Adresa

Ostředek 30
257 24 Ostředek

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49347543
DIČ:  CZ7010300187

Výrobky, činnosti

Světelná a nesvětelná reklama.

Kontaktní údaje

E-mail: davidberan@renovacereklam.cz
WWW: renovacereklam.cz

Kontaktní osoba

David Beran - Majitel

Mobil: +420 603 449 112
E-mail: davidberan@renovacereklam.cz
Další firmy v oboru

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

„Led Euro” Sp. z o.o.

Vítejte na stránkách polského výrobce LED displejů. Hlavním předmětem činnosti na polském území je výroba a montáž komponentů a elektronických zařízení.