• Detail firmy

David Benadík

Základní popis

Nabízíme zednické, výkopové a bourací práce, obklady, dlažby, zateplování budov, sádrokartonářské a malířské práce, půdní vestavby a stavbu či rekonst

Adresa

Šotnovská 138
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69633169

Výrobky, činnosti

Zednické, výkopové práce a sádrokarton.

Nabízíme zednické, výkopové a bourací práce, obklady, dlažby, zateplování budov, sádrokartonářské a malířské práce, půdní vestavby a stavbu či rekonstrukce rodinných domů na klíč. Dále nabízíme dopravu sypkých hmot do 1,7 tuny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 877 225
E-mail: kvantlikstavba@seznam.cz
WWW: www.kvantlik.cz

Kontaktní osoba

David Benadík - Majitel

Mobil: +420 777 163 542
Další firmy v oboru

VLADYKA zemní práce

Firma Vladyka zemní práce byla založena v roce 1991 a specializuje se na realizaci zakázek, které se týkají zemních prací všeho druhu. Provádíme především zemní, přípravné a výkopové práce pro stavby. Zajišťujeme demolice staveb, odbahnění rybníků a úpravy skládek. Poskytujeme služby pro stavebnictví v oblasti vnitrostátní nákladní autodopravy. Zajišťujeme především přepravu sypkých materiálů.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.