• Detail firmy

David Beck

Základní popis

Specializujeme se na strechy-klempirske,pokryvacske,tesarske parce a vse s tim spojene.Jsme schopni zajistit cele vystavby budov,rekonstrukce celych staveb,ale i bytovych jader.Vzdy solidni jednani a narovinu.Spokojenost zakaznika na prvnim miste.

Adresa

Lipina 19
747 84 Lipina

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76467627
DIČ:  CZ8806205903

Výrobky, činnosti

Stavební práce

- střechy a další stavební práce

Kontaktní údaje

E-mail: firma.beck1234@seznam.cz

Kontaktní osoba

David Beck - Majitel

Mobil: +420 607 640 504
E-mail: firma.beck1234@seznam.cz
Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.