• Detail firmy

David Antonín

Základní popis

Firma se zabývá stavbou kachlových kamen a krbů, kachlových sporáků, venkovních krbů za účelem grilování a venkovních 3vrstvých nerezových komínů.

Adresa

Písečná 1337/19
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71998021

Výrobky, činnosti

zabývá stavbou kachlových kamen a krbů

Firma se zabývá stavbou kachlových kamen a krbů, kachlových sporáků, venkovních krbů za účelem grilování a venkovních 3vrstvých nerezových komínů.

Kontaktní údaje

E-mail: DavidAntonin@seznam.cz
WWW: www.krby-hlucin.cz

Kontaktní osoba

David Antonín - Majitel

Mobil: +420 777 124 918
E-mail: DavidAntonin@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin BADURA

Provádíme kamenické práce. Vyrábíme pomníky, náhrobky, okenní parapety, kuchyňské pracovní desky, desky na stoly či bary, umyvadlové desky a další produkty z přírodního i umělého kamene. Opravujeme a renovujeme staré hroby, přebrušujeme pomníky a náhrobky, montujeme pomníkové doplňky (vázy, lampy, dvířka), pískujeme nápisy apod. Dodáváme, stavíme a obkládáme krby. Opravujeme a obkládáme schody.

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

TRANS-KOP Agnieszka Stradomska

Společnost Trans-Kop byla založena v roce 2005 v Sandomierz. Pouze s jedním traktorbagr byla omezena činnost společnosti. V průběhu let a každého zákazníka s našimi službami spokojeni, společnost rozšířila v mnoha ohledech. V současné době je naše flotila se skládá z nákladní automobily, bagry, nakladače, bagry aktiv. Existuje vysoká zážitek.