• Detail firmy

DAVEKO Plzeň s.r.o.

Základní popis

Stavební firma Zdeněk Vejvančický vznikla v roce 1992. Od počátku jsme se zabývali především výškovými pracemi, montážemi a povrchovými úpravami ocelových konstrukcí a mostů. V roce 1995 firma rozšířila svoji činnost o hydroizolace a zednické práce.

Adresa

Koterovská 687/105
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29118808
DIČ:  CZ29118808

Výrobky, činnosti

Stavební práce, zednické práce, hydroizolace.

Kontaktní údaje

E-mail: daveko@volny.cz
WWW: www.davekoplzen.cz

Kontaktní osoba

Vejvančický David

Mobil: +420 739 049 962
E-mail: info@davekoplzen.cz
Další firmy v oboru

STEATIT,s.r.o

Nabízíme výrobu a dodávku technické a elektrotechnické keramiky. Používáme technologii suchého a polosuchého lisování nebo technologii tažení. V našem sortimentu naleznete steatitové, kordieritové, pyrostatové, infrakordieritové, superinfrové výrobky aj.

MONTGIPS

Dodáváme lamelové plastové fasádní systémy a zvukově izolační desky Wolf pro odhlučnění stěn. Realizujeme protipožární nástřiky pro ocelové a betonové konstrukce i aplikace foukaných izolací. Zaměřujeme se na montáže sádrokartonů a montáže plastových fasádních systémů.

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.