• Detail firmy

DAV, a.s.

Základní popis

Provádíme demoliční práce, zemní práce, výkopové práce. Působíme na území severní Moravy, zejména v Ostravě. Zajistíme i rekonstrukce a výstavby průmyslových objektů.

Adresa

Zengrova 19
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00575381
DIČ:  CZ00575381
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce Ostrava

Zabýváme se zemními a výkopovými pracemi. Provádíme kompletní zemní a výkopové práce a výkony související s výstavbou nových objektů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 733 733
E-mail: petr.kasovsky@dav-ova.cz
WWW: www.dav-ova.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Kašovský - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

ARDIGAS CZ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti čerpacích stanic PHM. Zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce, opravy a revizní činnost čerpacích stanic a technologických zařízení ropných látek dle ČSN. Dodáváme a vyměňujeme výdejní stojany a řídící systémy, provádíme kontrolní měření. Zabýváme se čištěním nádrží a skladů ropných látek. Součástí našich služeb je i projekční a poradenská činnost.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.