• Detail firmy

DAUFI Consulting, s.r.o.

Základní popis

Zpracujeme Vaše účetnictví, daňovou evidenci, mzdy, daňové přiznání. Nabízíme služby daňového poradce, daňové poradenství, daňová optimalizace, odklad daní, zastupování na úřadech. Rekonstrukce účetnictví, vedení mzdové a personální agendy.

Adresa

Vídeňská 1
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26448319

Výrobky, činnosti

Zpracujeme Vaše účetnictví,

daňovou evidenci, mzdy, daňové přiznání. Nabízíme služby daňového poradce, daňové poradenství, daňová optimalizace,

Kontaktní údaje

Telefon: +420 235 519 183
Mobil: +420 603 311 044
E-mail: info@daufi.cz
WWW: www.daufi.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petra Linhová - Jednatel

Další firmy v oboru

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".