• Detail firmy

DATONA s.r.o.

Základní popis

DATONA je moderní a infomační systém pro obchody a restaurace se kterým prodáte a uhlídáte cokoli. Informační a pokladní systémy DATONA můžete mít jako službu v Cloudu DATONA. Jako službu nabízíme pokladní systémy včetně platebních terminálů.

Adresa

Severovýchodní I 1461/54
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27222233
DIČ:  CZ27222233

Výrobky, činnosti

Infomační systém pro obchody a restaurace

- systém kterým prodáte a uhlídáte cokoli, informační a pokladní systémy DATONA můžete mít jako službu v Cloudu DATONA.

Kontaktní údaje

E-mail: info@datona.cz
WWW: www.datona.cz

Kontaktní osoba

Ing Josef Čapek, PhD - Generální ředitel

Mobil: +420 603 430 733
E-mail: capekj@datona.cz
Další firmy v oboru

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.