• Detail firmy

DATECH stavební společnost s.r.o.

Základní popis

Nabídka projektování, zemních prací, vodoinstalatérství, topenářství, kompletních stavebních prací, kovářství, zámečnictví a elektroinstalací.

Adresa

Kostelní 39
569 42 Chornice

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28772628
DIČ:  CZ28772628
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- výstavba a rekonstrukce RD, vodoinstalace, elektroinstalace, kanalizace, sádrokartony, plyn, topení, rekuperace, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 601 200 204
Mobil: +420 601 200 215
E-mail: datech@centrum.cz

Kontaktní osoba

Dana Holubová - Jednatel

Mobil: +420 702 379 146
Další firmy v oboru

MK DOMY s.r.o.

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Nízkoenergetické dřevostavby jsme schopni realizovat již do 4 měsíců.

Instalatérství Bidmon s.r.o.

Naše společnost Instalatérství Bidmon s.r.o. Vám nabízí instalatérské, topenářské a plynařské práce. Zajistíme instalatérské práce v budovách, instalace armatur a zařízení na budovách, vodoinstalatérství, vodovody, kanalizace, servis, strojovny a rozvody chlazení, solární kolektory, rekonstrukce koupelen a bytových jader na klíč a další. Neváhejte nás navštívit.

ŠEDA LUBOŠ - TANGO

Poskytujeme kompletní služby stavebnictví především v oblasti realizací střech. Zajišťujeme kompletní střechy na klíč, dílčí práce na střechách, sádrokartonové stavební systémy i sádrokartonové podhledy, střešní konstrukce a krovy, sedlové střechy, rovné střechy, valbové střechy, mansardové střechy, pokrývačské práce a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.