Zpět na www.abc.cz
Po - Pá: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zavřeno
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Výrobky, činnosti
DATASCAN, s.r.o.
Tiskárny etiket, tiskárny čárového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tiskárny etiket, tiskárny čárového kóduVýrobky, činnosti


Široká nabídka tiskáren etiket vhodných pro každou aplikaci: vysoko výkonné tiskárny, mobilní tiskárny, tiskárny střední třídy a stolní tiskárny.

Nabízíme tiskárny etiket, které jsou vhodné pro každou aplikaci. Od vysoko výkonných pro náročné výrobní linky a provozy, mobilní tiskárny pro využití v terénu, tiskárny střední třídy pro potisk etiket čárovým kódem ve středně velkých objemech, až po stolní tiskárny čárových kódů malých rozměrů, vhodných především pro aplikace s nízkými objemy tisků. V naší nabídce naleznete kompletní řešení pro tisk etiket s termo a termotransferovými tiskárnami čárového kódu od renomovaných výrobců Zebra,  Honeywell, Datamax a Epson.

Tiskárny čárového kódu, etiket a štítků od výše zmiňovaných společností patří mezi nejrozšířenější a nejspolehlivější na trhu. Vysoko výkonné tiskárny čárového kódu Zebra s odolnou kovovou konstrukcí jsou nejvhodnějším řešením pro průmyslová prostředí, kde je vyžadována odolnost proti otřesům, nárazům a hlavně vysoký výkon. Jsou vhodné pro tisk etiket čárovými kódy zejména ve výrobních halách a logistických centrech.

Mobilní tiskárny čárového kódu přináší opravdové obchodní výhody terénním pracovníkům. Pokrok v mobilních tiskárnách a softwarových platformách umožňuje aplikaci nových a vylepšených metod pro řešení dodávek zboží nebo služeb přímo v terénu. Mobilní tiskárny můžete přenášet, upevnit na vozík nebo dokonce k oděvu. Tiskárny umožňují personálu tisknout štítky a etikety s čárovými kódy dle potřeby přímo na místě, a tím ušetřit čas.

Tiskárny etiket střední třídy naleznou uplatnění ve vašem skladu nebo provozovně a stolní tiskárny etiket jsou speciálně vyvinuty pro kancelářské aplikace.

[více informací]