Zpět na www.abc.cz
Po - Pá: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zavřeno
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Výrobky, činnosti
DATASCAN, s.r.o.
Pultové prezentační snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentační snímačeVýrobky, činnosti


Mnohasměrné snímače čárového kódu pro zabudování do pokladních systémů v obchodech. Pultové prezentační snímače lze umístit na pult nebo do pultu.

Mnohasměrné snímače čárového kódu jsou systémy pro čtení čárového kódu sloužící pro zabudování do pokladních systémů. Nabízíme pultové snímače od světově proslulých výrobců Datalogic, Zebra a Honeywell, čímž zaručujeme nezastavitelný výkon a extrémní spolehlivost. Skenery jsou schopny číst nekvalitní, poškozené či špatně vytištěné kódy, jakož i digitální kupóny z mobilních zařízení či věrnostních karet. Zahrnují celou řadu skenovacích technologií od všesměrového snímání až po čtení 1D či 2D kódů.

Tyto skenery napomáhají maloobchodníkům zvyšovat výkon i produktivitu na pokladnách, zlepšovat zkušenosti zákazníků, snižovat provozní náklady a lépe realizovat mobilní marketingové programy. Nabízejí také flexibilní možnosti montáže pro snadnou instalaci zařízení.

Pultové skenery naleznou uplatnění především v maloobchodních řetězcích, obchodech s potravinami, oblečením, se smíšením a drogistickým zbožím a mnoha dalších specializovaných obchodech. Jsou k dispozici v různých velikostech pro snadnou integraci do konkrétního prostředí a lze je umístit ke klasickým pokladním místům s uličkami či k samoobslužným pokladnám.

Do našeho portfolia spadají jak vestavné pultové snímače kódů, tak i čtecí zařízení umístěné na pult. Každý zákazník je schopen si vybrat dle konkrétních požadavků ať už na výkon, podmínky prostředí nebo pořizovací cenu.

[více informací]