Zpět na www.abc.cz
Po - Pá: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zavřeno
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Výrobky, činnosti
DATASCAN, s.r.o.
Aplikátory etiket | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etiketVýrobky, činnosti


Portfolio aplikátorů etiket zahrnuje aplikátory etiket bez tisku, aplikátory s tiskem, etiketovací systémy, RFID etiketování a stojany Label-Aire.

Aplikátory etiket Label-Aire jsou speciálně vyvinuty pro nejnáročnější aplikace s velkou rychlostí a přesností nanášení etiket na výrobky či obaly. Nabízíme širokou škálu kvalitních aplikátorů etiket bez tisku, aplikátorů etiket s tiskem, etiketovací systémy, RFID etiketování a stojany Label-Aire, kdy tato zařízení naleznou uplatnění zejména při etiketování v balících, plnících a výrobních linkách. Kontaktujte naše obchodní oddělení a náš tým zkušených odborníků, certifikovaných a vyškolených společností Label-Aire pro vás navrhne to správné řešení.

Společnost Label-Aire představila novou revoluční metodu aplikace etiket tlakem před téměř 50 lety. Patentovaný koncept "Air-Blow" poskytl obalovému průmyslu novou metodu aplikace etiket, která eliminuje potřebu další manipulace s produktem. Tato nová technika otevřela společnosti Label-Aire cestu na nové trhy, kde si získala uznání a příznivce na celém světě. Cílem společnosti je poskytnout zákazníkům nápaditá, inteligentní a spolehlivá zařízení pro aplikace etiket. V posledních 50 letech tak došlo k velkému nárůstu spokojených zákazníků s nižšími provozními náklady a zvýšenou produktivitou ve srovnání s konkurencí. Tradicí společnosti je poskytovat nejefektivnější řešení.

Aplikátory etiket bez tisku jsou určeny pro aplikaci předtištěných samolepicích etiket na výrobky, obaly nebo krabice, ve výrobních linkách. Naše nabídka zahrnuje aplikátory etiket bez tisku, které se vyznačují snadnou obsluhou a nastavením, extrémně nízkou poruchovostí, vysokou rychlostí aplikace etiket a dalšími užitečnými vlastnostmi pro dosažení bezproblémového provozu a vyšší produktivity na pracovišti. Aplikátory etiket bez tisku jsou všestranné aplikátory určené pro náročné provozy. K dispozici jsou vyměnitelné kity Air-Blow (nastřelení vzduchem), Wipe-On (nanesení aplikačním kartáčem) nebo Tamp-Blow (nanesení aplikačním ramenem).

Aplikátory etiket s tiskem automaticky tisknou informace na prázdné nebo předtištěné etikety a následně je aplikují na obaly, výrobky, krabice nebo kartony. Naleznou uplatnění v náročných průmyslových aplikacích (identifikace a sledování zásilek, RFID, tisk informací jako např. složení výrobku, obsah, váha) a zaručují prakticky bezúdržbový provoz. Samozřejmostí je jejich kompatibilita se všemi OEM tiskárnami.

Etiketovací systémy jsou inteligentní etiketovací systémy pro technologii čárového kódu a identifikaci výrobku pro průmyslové použití. Naleznou uplatnění zejména při etiketování v balících, plnících a výrobních linkách v náročném průmyslovém prostředí.

V naší nabídce naleznete i řadu doplňků. Stojany Label-Aire byly speciálně navrženy pro dosažení větší stability aplikátorů. Jsou vyrobeny z nejkvalitnější oceli a odolají těm nejnáročnějším podmínkám v průmyslovém prostředí.

[více informací]