Zpět na www.abc.cz
Po - Pá: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zavřeno
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Profil firmy
DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL, jedním z největších evropských dodavatelů systémů automatické identifikace.

Své postavení v této oblasti si na českém trhu budujeme již od roku 1992. Nabízíme zařízení pro čtení a tisk čárových kódů a 2D kódů na etikety či plastové karty, aplikátory etiket a kompletní spotřební materiál. Výjimkou není ani oblast optoelektronických senzorů. Součástí našeho produktového portfolia jsou softwarové aplikace pro řízení a optimalizaci skladů, inventur, prodej z auta či mobilní etiketování. Vyvíjíme i softwarová řešení dle konkrétních požadavků zákazníků.

Počátkem roku 2004 prošla DATASCAN, s.r.o. rozsáhlými změnami. Tyto změny vedly k sestavení nového teamu, díky němuž se podařilo vybudovat pevné základy pro zavedení managementu jakosti splňující normu ISO.

Našimi hlavními partnery jsou společnosti s dominantním postavením na trhu: Zebra, Datalogic Scanning, Datalogic Mobile, Datalogic Automation, Datasensor, Motorola (Symbol), Intermec, Cisco System, Honeywell a Armor.

Více informací se dočtete také na našem blogu:

  • Velkoobchod
  • Služby