Zpět na www.abc.cz
Po - Pá: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zavřeno
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

Výrobky, činnosti

Tiskárny etiket, tiskárny čárového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tiskárny etiket, tiskárny čárového kódu

Široká nabídka tiskáren etiket vhodných pro každou aplikaci: vysoko výkonné tiskárny, mobilní tiskárny, tiskárny střední třídy a stolní tiskárny.

Čárové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čárové kódy

Nabízíme zařízení pro čtení a tisk čárových kódů: snímače čárových kódů, tiskárny karet, tiskárny čárových kódů, pultové a stacionární snímače, PDA.

Samolepící etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepící etikety

Etikety s tiskem, etikety bez tisku, termoetikety, print etikety, textilní etikety, vstupenky, kartonové visačky, etikety pro sklad a logistiku.

Stacionární snímače čárového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Stacionární snímače čárového kódu

Stacionární snímače nazývané také průmyslové čtečky čárových kódů určené pro vysokorychlostní montážní linky a prostředí s velkým objemem snímání.

Aplikátory etiket | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etiket

Portfolio aplikátorů etiket zahrnuje aplikátory etiket bez tisku, aplikátory s tiskem, etiketovací systémy, RFID etiketování a stojany Label-Aire.

Pultové prezentační snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentační snímače

Mnohasměrné snímače čárového kódu pro zabudování do pokladních systémů v obchodech. Pultové prezentační snímače lze umístit na pult nebo do pultu.

Nabídky

Datalogic Gryphon I 4400-HC 2D Series | DATASCAN, s.r.o.

Datalogic Gryphon I 4400-HC 2D Series

Vysoce výkonné a všestranně použitelné snímače Datalogic Gryphon™ I 4400-HC 2D Series (Health Care) jsou vybavené řadou moderních technologií a umí přečíst prakticky jakoukoliv 1D a 2D symboliku a zachytit symboly až do velikosti formátu A5. Snímače Gryphon I 4400-HC 2D Series jsou dostupné v následujících konfiguracích: Gryphon I GD4400-HC 2D, Gryphon I GM4400-HC 2D a Gryphon I GBT4400-HC 2D. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. [více informací]

Snímač kódů Datalogic Gryphon GPS4400 2D | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódů Datalogic Gryphon GPS4400 2D

Prezentační snímač kódů Datalogic Gryphon I GPS4400 2D umožňuje pohodlné skenování malých, ale i objemných či těžko manipulovatelných položek. Vzhledem k jeho velikosti se hodí do omezených prostor. Možnost odstranění stojanu navíc dále snižuje celkové rozměry tohoto zařízení. Mezi jeho přednosti patří široký úhel snímání, vysoká odolnost vůči pohybu, mimořádný čtecí výkon či patentovaná technologie „Green Spot“. Snímač pomáhá zvyšovat celkovou produktivitu a zároveň spokojenost zákazníků. [více informací]

BarTender - SW pro návrh a tisk etiket | DATASCAN, s.r.o.

BarTender - SW pro návrh a tisk etiket

Nabízíme softwarovou aplikaci BarTender pro tisk etiket, štítků a RFID tagů, která podporuje jak laserové, tak i termotransferové tiskárny. Tento softwarový balík pro tisk etiket nabízí snadné ovládání, pokročilou integraci, rozšířené možnosti správy tiskáren, pokročilé funkce pro zabezpečení a další výhody. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených a certifikovaných odborníků vám navrhne řešení dle vašich specifických požadavků. [více informací]

Stolní monitor Elo 1717L | DATASCAN, s.r.o.

Stolní monitor Elo 1717L

Stolní monitor Elo 1717L se 17″ dotykovým displejem a robustním designem se hodí pro nepřetržité používání na veřejných místech. Několik možností montáže (stojánek na stůl nebo upevnění na zeď či sloup pomocí VESA držáku) zajišťuje flexibilitu při instalaci monitoru. Společně se sadou funkcí zaměřených na maloobchod představuje Elo 1717L atraktivní řešení pro komerční potřeby. Výhodou je také volitelná čtečka magnetických karet, jež eliminuje potřebu externích doplňků. Kontaktujte nás! [více informací]

Fotogalerie