Zpět na www.abc.cz
Po - Pá: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zavřeno
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

Výrobky, činnosti

Tiskárny etiket, tiskárny čárového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tiskárny etiket, tiskárny čárového kódu

Široká nabídka tiskáren etiket vhodných pro každou aplikaci: vysoko výkonné tiskárny, mobilní tiskárny, tiskárny střední třídy a stolní tiskárny.

Čárové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čárové kódy

Nabízíme zařízení pro čtení a tisk čárových kódů: snímače čárových kódů, tiskárny karet, tiskárny čárových kódů, pultové a stacionární snímače, PDA.

Samolepící etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepící etikety

Etikety s tiskem, etikety bez tisku, termoetikety, print etikety, textilní etikety, vstupenky, kartonové visačky, etikety pro sklad a logistiku.

Stacionární snímače čárového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Stacionární snímače čárového kódu

Stacionární snímače nazývané také průmyslové čtečky čárových kódů určené pro vysokorychlostní montážní linky a prostředí s velkým objemem snímání.

Aplikátory etiket | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etiket

Portfolio aplikátorů etiket zahrnuje aplikátory etiket bez tisku, aplikátory s tiskem, etiketovací systémy, RFID etiketování a stojany Label-Aire.

Pultové prezentační snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentační snímače

Mnohasměrné snímače čárového kódu pro zabudování do pokladních systémů v obchodech. Pultové prezentační snímače lze umístit na pult nebo do pultu.

Nabídky

Snímač kódů Datalogic QuickScan QW2500 | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódů Datalogic QuickScan QW2500

Snímač kódů Datalogic QuickScan QW2500 umožňuje konzistentní a spolehlivé načítání všech standardních kódů a přináší vynikající poměr cena / výkon pro aplikace, kde je vyžadována vysoká účinnost a rychlá propustnost. Poradí si i s poškozenými, špatně vytištěnými nebo jinak obtížně čitelnými kódy, a navíc bez problémů přečte kódy zobrazené na mobilních zařízeních nebo přes plexisklo. Má odolný design a dokonale padne do ruky pro pohodlné užívání po celou směnu. [více informací]

Stacionární snímač Datalogic DS6400 | DATASCAN, s.r.o.

Stacionární snímač Datalogic DS6400

Kompaktní laserový stacionární skener čárových kódů Datalogic DS6400 přináší vysoký výkon s dekodérem ACR3. Snímač má široké uplatnění - například ve skladech, maloobchodě i ve většině průmyslových aplikací jako automatizované skladování, střední/malý dopravník třídění, skenování na paletách, příjem přicházejících materiálů, sledování položek, řízení procesů a balení apod. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, náš tým zkušených odborníků vám poradí s výběrem. [více informací]

Stolní tiskárna etiket Intermec PC23d | DATASCAN, s.r.o.

Stolní tiskárna etiket Intermec PC23d

Stolní tiskárna etiket Intermec PC23d přináší vysokou přívětivost a flexibilitu. Direct Thermal tisk nabízí intuitivní řešení pro tisk štítků, zatímco vícejazyčný LCD displej, ikony a uživatelské rozhraní zajišťují maximálně jednoduché použití. Nízká cena tiskárny a její rychlá a snadná obsluha představují chytrou volbu pro aplikace s jednoduchým označováním. Tiskárna PC23d umožňuje rychlé nastavení a bezproblémové používání. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám. [více informací]

Mobilní terminál Zebra RFD5500 RFID | DATASCAN, s.r.o.

Mobilní terminál Zebra RFD5500 RFID

Mobilní terminál Zebra RFD5500 RFID přichází se špičkovou RFID technologií pro mobilní terminály MC55, MC65 a MC67. Tento všestranný doplněk se hodí především pro aplikace uvnitř, např. do business zón nebo pro použití ve výkladních skříních. S nízkou hmotností, robustní konstrukcí a dobře vyváženou rukojetí ve tvaru pistole je vhodný pro aplikace náročné na snímání. Pokročilý, vysoce efektivní motor RFID čtečky umožňuje vysokou rychlost čtení a velkou propustnost. Kontaktujte nás! [více informací]

Fotogalerie