Zpět na www.abc.cz
Po - Pá: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zavřeno
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

Výrobky, činnosti

Tiskárny etiket, tiskárny čárového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tiskárny etiket, tiskárny čárového kódu

Široká nabídka tiskáren etiket vhodných pro každou aplikaci: vysoko výkonné tiskárny, mobilní tiskárny, tiskárny střední třídy a stolní tiskárny.

Čárové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čárové kódy

Nabízíme zařízení pro čtení a tisk čárových kódů: snímače čárových kódů, tiskárny karet, tiskárny čárových kódů, pultové a stacionární snímače, PDA.

Samolepící etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepící etikety

Etikety s tiskem, etikety bez tisku, termoetikety, print etikety, textilní etikety, vstupenky, kartonové visačky, etikety pro sklad a logistiku.

Stacionární snímače čárového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Stacionární snímače čárového kódu

Stacionární snímače nazývané také průmyslové čtečky čárových kódů určené pro vysokorychlostní montážní linky a prostředí s velkým objemem snímání.

Aplikátory etiket | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etiket

Portfolio aplikátorů etiket zahrnuje aplikátory etiket bez tisku, aplikátory s tiskem, etiketovací systémy, RFID etiketování a stojany Label-Aire.

Pultové prezentační snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentační snímače

Mnohasměrné snímače čárového kódu pro zabudování do pokladních systémů v obchodech. Pultové prezentační snímače lze umístit na pult nebo do pultu.

Nabídky

Odolná čtečka Zebra DS3608-SR/DS3678-SR | DATASCAN, s.r.o.

Odolná čtečka Zebra DS3608-SR/DS3678-SR

Ultra odolný snímač kódů Zebra DS3608-SR/DS3678-SR přináší nezastavitelný výkon pro standardní snímání 1D a 2D kódů. Pracovníci ve skladech nebo výrobních závodech snímají tisíce kódů pro zajištění nejvyšší kvality výrobků a jejich včasného dodání. Jejich produktivita závisí na kvalitě snímače, jež mají ve svých rukou. Se skenery DS3608-SR/DS3678-SR s vynikající robustní konstrukcí a skvělou ovladatelností mohou podávat bezkonkurenční výkon. Kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám. [více informací]

Mobilní terminál Zebra M60 | DATASCAN, s.r.o.

Mobilní terminál Zebra M60

Mobilní terminál Zebra M60 je vysoce výkonné zařízení určené především pro mobilní pracovníky, kteří potřebují rychlý přístup k důležitým podnikovým datům v reálném čase. Terminál má velkou 6" dotykovou obrazovku, která je snadno čitelná i na přímém slunečním světle a funguje například i za deště. Díky třídě krytí IP68 a provozní teplotě od -20 °C do 60 °C zvládne práci v jakémkoliv prostředí – ať už pracujete v chladnu, prašnu, pod přímým sluncem či v jiných náročných podmínkách. [více informací]

Tiskový modul Zebra ZE500 | DATASCAN, s.r.o.

Tiskový modul Zebra ZE500

Tiskárna etiket Zebra ZE500 se snadnou obsluhou pomáhá zachovat nepřetržitý provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu při tisku a zpracování důležitých úloh. Díky tomu je skvělou volbou pro velkoobjemovou výrobu. Tiskárny ZE500 přinášejí vysokou odolnost i spolehlivost a jsou charakteristické především snadnou obsluhou a jednoduchou údržbou a používáním. Pro více informací navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým certifikovaných odborníků vám poradí. [více informací]

Snímač Datalogic Heron HD3430 | DATASCAN, s.r.o.

Snímač Datalogic Heron HD3430

Stylový snímač 1D a 2D kódů Datalogic Heron HD3430 přináší jedinečnou eleganci do místa prodeje. Je obohacený o barevná měnící se světla a inovativní moderní design materiálu. Zároveň poskytuje špičkový čtecí výkon 1D a 2D kódů, jakož i zachytávání obrazu. Snímač navíc umožňuje začlenit identitu společnosti značky a sestavit dokonalou kombinaci firemního loga a horního barevného krytu. Dále umožňuje přizpůsobení vizuálních a zvukových prvků, čímž ještě více posiluje hodnotu značky. [více informací]

Fotogalerie