Zpět na www.abc.cz
Po - Pá: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zavřeno
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

Výrobky, činnosti

Tiskárny etiket, tiskárny čárového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tiskárny etiket, tiskárny čárového kódu

Široká nabídka tiskáren etiket vhodných pro každou aplikaci: vysoko výkonné tiskárny, mobilní tiskárny, tiskárny střední třídy a stolní tiskárny.

Čárové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čárové kódy

Nabízíme zařízení pro čtení a tisk čárových kódů: snímače čárových kódů, tiskárny karet, tiskárny čárových kódů, pultové a stacionární snímače, PDA.

Samolepící etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepící etikety

Etikety s tiskem, etikety bez tisku, termoetikety, print etikety, textilní etikety, vstupenky, kartonové visačky, etikety pro sklad a logistiku.

Stacionární snímače čárového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Stacionární snímače čárového kódu

Stacionární snímače nazývané také průmyslové čtečky čárových kódů určené pro vysokorychlostní montážní linky a prostředí s velkým objemem snímání.

Aplikátory etiket | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etiket

Portfolio aplikátorů etiket zahrnuje aplikátory etiket bez tisku, aplikátory s tiskem, etiketovací systémy, RFID etiketování a stojany Label-Aire.

Pultové prezentační snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentační snímače

Mnohasměrné snímače čárového kódu pro zabudování do pokladních systémů v obchodech. Pultové prezentační snímače lze umístit na pult nebo do pultu.

Nabídky

Příslušenství k držákům RAM Mounts | DATASCAN, s.r.o.

Příslušenství k držákům RAM Mounts

Doplňte své RAM Mounts držáky o kvalitní příslušenství, které zajišťuje větší komfort obsluhy a zároveň zvyšuje celkovou produktivitu. Do příslušenství se řadí i produkty se zabezpečovací funkcí, které se hodí všude tam, kde je potřeba zabránit rozebrání a případnému odcizení neoprávněným uživatelem. Základním účelem těchto produktů je bezpečné uchycení elektronických přístrojů všude, kde je potřeba. Důraz je proto kladen především na vysokou kvalitu a spolehlivost. Kontaktujte nás! [více informací]

Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH4000 | DATASCAN, s.r.o.

Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH4000

Pultový snímač Datalogic LaneHawk LH4000 umožňuje detekci a rozpoznávání položek ve spodních částech nákupních vozíků, a zajišťuje tak, aby tyto položky byly vždy připočítány k nákupu. Díky tomu pomáhá minimalizovat ztráty z nenačtených položek. Okamžitému zvyšování výnosů znamená, že návratnost investice (ROI) do snímače LaneHawk LH4000 je kratší než 12 měsíců. Snímač se hodí pro práci v náročném maloobchodním prostředí. Kontaktujte naše obchodní oddělení, případně navštivte náš web. [více informací]

Zebra MT2000 bezdrátový snímač | DATASCAN, s.r.o.

Zebra MT2000 bezdrátový snímač

Ruční bezdrátový snímač kódů s displejem Zebra MT2000 může sloužit rovněž jako mobilní terminál. Přináší řadu výkonných funkcí v jednom vysoce ergonomickém zařízení. Snímač je dostupný ve dvou modelech - MT2070 (disponuje Bluetooth konektivitou s výborným RF dosahem) a MT2090 (disponuje WiFi i Bluetooth konektivitu). Pro shlédnutí celého našeho produktového portfolia navštivte náš web, případně kontaktujte naše obchodní oddělení. Náš tým vyškolených odborníků vám pomůže s výběrem. [více informací]

Snímač kódů Datalogic DS2400N-2K Series | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódů Datalogic DS2400N-2K Series

Kompaktní laserový stacionární snímač kódů Datalogic DS2400N-2K Series nabízí vynikající čtecí výkon, mimořádnou flexibilitu a zároveň možnosti připojení přes PROFINET, EtherNet/IP a Ethernet TCP/IP protokoly. Přes PROFINET jej lze nakonfigurovat pomocí modulární struktury obsažené v souboru GSDML, kde jsou uloženy parametry poskytující automatickou konfiguraci v případě selhání nebo výměny celého zařízení. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme vám. [více informací]

Fotogalerie