• Detail firmy

DATAMIX Solutions s.r.o.

Základní popis

Vyvíjíme software a informační systémy. Implementujeme a spravujeme systém Helios Orange. Databázové a webové aplikace (např. personální, skladový, výrobní, analyzační software). Web, SEO, redakční systémy. Internetová reklama a marketing.

Adresa

Šlechtitelů 21
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27780121
  • Služby

Výrobky, činnosti

Software a informační systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 631 439
E-mail: datamix@datamix.eu
WWW: www.datamix.eu

Kontaktní osoba

Mgr. Tomáš Szydlowski - Jednatel

Mobil: +420 777 197 951
Další firmy v oboru

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.