• Detail firmy

DATA Link s.r.o.

Základní popis

Jsme oficiální distributor a poskytovatel profesionálních video monitorovacích systémů Partizan (ip a ahd kamery), systémů domácího telefonu a řízení

Adresa

Františka Diviše 1275/1a
104 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28909437

Výrobky, činnosti

Video monitorovací systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 880 986
E-mail: sales@partizanstore.eu
WWW: www.partizanstore.eu

Kontaktní osoba

Dmytro Danylchenko - Jednatel

Další firmy v oboru

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.