• Detail firmy

Data Labs s.r.o.

Základní popis

Záchrana a obnova dat z poškozených paměťových médií. Bezpečná likvidace dat i nosičů informací, správa sítí a mnoho dalších služeb v oboru IT.

Adresa

Dreyerova 627/5
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27891381
DIČ:  CZ27891381

Výrobky, činnosti

Záchrana a obnova dat

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 070 750
Mobil: +420 773 282 522
E-mail: info@datalabs.cz
WWW: www.datalabs.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Martan - Jednatel

Mobil: +420 773 282 522
E-mail: tomas.martan@datalabs.cz
Další firmy v oboru

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.