• Detail firmy

Data Collect s.r.o.

Základní popis

Data Collect - Specialista na internetový a telefonický sběr dat v České republice a na Slovensku (online výzkumy, internetový panel, online komunity, vlastní CATI studio, data processing).

Adresa

Geologická 575/2
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27242480
DIČ:  CZ27242480

Výrobky, činnosti

Data Collect

Zaměřujeme se se pouze na jednu oblast marketingového výzkumu - na kvalitní terénní sběr pro naše klienty, kteří pak s daty sami pracují

Kontaktní údaje

E-mail: michal.severa@datacollect.cz
WWW: www.datacollect.cz

Kontaktní osoba

Michal Ševera

Telefon: 225 020 015
E-mail: michal.severa@datacollect.cz
Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.