• Detail firmy

DASKO, s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce, novostavby, rekonstrukce. Zednické práce, tesařské práce, pokládka dlažby, zámková dlažba a další. Naše stavební společnost přistupuje ke stavbě a rekonstrukcí domů, bytů vždy zodpovědně a profesionálně.

Adresa

Průmyslová 333
285 06 Černé Budy

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48948870

Výrobky, činnosti

Zámková dlažba

Kontaktní údaje

E-mail: novak@dasko.net
WWW: www.dasko.net

Kontaktní osoba

Martin Danko - Jednatel

Mobil: +420 602 217 041

Ing. Petr Just - Jednatel

Luboš Novák

Mobil: +420 739 088 506
Další firmy v oboru

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

VOSA - MVS, s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce. Nabízíme rekonstrukce budov, zemní práce, sádrokartonářské práce, realizace fasádních systémů a mnoho dalšího. Zajišťujeme prodej stavebních materiálů.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.