• Detail firmy

DASKO Stavebniny, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme veškerý stavební materiál: cihly, hydroizolace, dřevo, OSB, sádrokarton, komíny, suchá výstavba, cement, štuk, ytong, ztracené bednění, střechy, fasády, izolace, obklady, dlažby, barvy, dveře, okna, betonové prvky. Nabízíme i online prodej.

Adresa

Průmyslová 333
285 06 Sázava

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28911393

Výrobky, činnosti

suchá výstavba, cement, štuk, ytong, ztracené bedn

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 551 025
E-mail: karbula@dasko.net
WWW: www.dasko.net

Kontaktní osoba

Ing. Roman Štika - Jednatel

Mobil: 724 064 578

Pobočky

Stavitelství MAAD, s.r.o.
K Tunelům 449
285 06 Sázava

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

HOLENDA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu betonářské výztuže a armatury. Dodáváme betonářskou ocel, pletivo, spojovací a izolační materiály. Zajišťujeme dělení materiálu na požadované délky.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.