• Detail firmy

DAS Fabrication, s.r.o.

Základní popis

Výroba a dodávky ocelových konstrukcí, aparátů a technologických zařízení pro sklářský a chemický průmysl, energetiku a teplárenství.

Adresa

Krkonošská 2001/16
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49681532
DIČ:  CZ49681532
Rok založení:  1993
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Výroba a dodávky ocelových konstrukcí
Další firmy v oboru

Alice Maděrová

Hlavní činností firmy je stavební zámečnictví. Kromě ocelových konstrukcí, výtahových šachet, mříží, schodišť a dalších stavebních prvků provádíme také zakázkové zámečnické práce na zakázku, svařujeme i dělíme materiály.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce PVC folií živičnými systémy. Zajišťujeme dodávku a montáž vodorovných střešních plášťů, provádíme hydroizolace spodních staveb, teras, bazénů a protichemické izolace jímek a další speciální aplikace. Subdodáváme nosné konstrukce, stěnové systémy a průmyslové betonové podlahy. Působíme po celé ČR

KÖVAK, spol. s r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnickou výrobou. Veškeré služby poskytujeme ve vysoké kvalitě a dle individuálních přání zákazníka. Záleží nám na Vaší spokojenosti. V portfoliu našich služeb naleznete CNC frézování, CNC soustružení, ohraňování dílců, svařování dílců a kompletní výrobu stavebního zámečnictví. Vyrobíme také malé konstrukce dle přání. Jsme tu pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat.